החזון שלנו | WhoisXML API

החזון שלנו

אנו מספקים את נתוני הבינה המקיפים ביותר אודות תחומים, IP, DNS ואיומי סייבר, במטרה לאפשר רשת אינטרנט מאובטחת ושקופה יותר בעבור כל סוגי העסקים.

יש לכם שאלות?
4.2 Billion+Domains and subdomains
16.7 Billion+WHOIS records
Multi-billionDNS records
12+Years of data crawling

למה WhoisXML API

WhoisXML API מעצים את כל סוגי הארגונים מתחום אבטחת הסייבר, לרבות MSSP, SOC, ארגוני Fortune 1000, רשויות ממשלתיות וארגוני SMB שלהם טביעת רגל דיגיטלית. אנו אוספים, מעבדים ומספקים ללא לאות את הבינה המקיפה והזמינה ביותר על אודות דומיינים, IP ו-DNS.

המוצרים שלנו הם תוצאה של לימוד מכונה מתקדם וחדשני ותהליכים של מדע הנתונים, שהתפתחו לאורך יותר מעשור שנים ובזכות שותפויות מוצלחות עם שחקנים מרכזיים בתחום אבטחת האינטרנט. הבינה המקיפה והמגוונת שלנו אף מסייעת לחברות מתחום אבטחת הסייבר לבנות כלים ופלטפורמות טובים יותר בעבור לקוחותיהן.

כיסוי #1 עבור בינת דומיין, IP, DNS וסייבר

כיסוי #1 עבור בינת דומיין, IP, DNS וסייבר

ערכה נרחבת של פתרונות ומוצרים

ערכה נרחבת של פתרונות ומוצרים

בסיס לקוחות מרוצה, שנמצא בצמיחה מתמדת

בסיס לקוחות מרוצה, שנמצא בצמיחה מתמדת

הצוות שלנו

הצוות שלנו כולל מקצוענים מנוסים מתחום ה"ביג דאטה" ואבטחת המידע, הדוגלים בחזון שלנו בנוגע להפיכתה של בינת איומים מדויקת ואמינה לזמינה בעבור משתמשים רבים ככל האפשר. אנו סבורים כי באמצעות נתוני הדומיין, ה-IP וה-DNS הנכונים, חוקרי האבטחה הביקורתיים בעולם יוכלו לגבות את התיאוריות שלהם ולהפיק את הנרטיבים הדרושים ליצירת עתיד בטוח וחכם יותר. כמו כן, מאז 2016 אנו נמנים עם החברות ה-IT שמתאפיינות בצמיחה המהירה ביותר שלInc. 5000.